Відгуки

Штойко Марина

Дякую компанії “Адва” та особисто юристу Мар’яні за супровід моєї справи. Отримала позитивне рішення суду, задоволена результатом та самим процесом. Усі питання вирішували швидко. Рекомендую!

Федоренко Станіслав Анатолійович

Остался доволен результатом и правовым сопровождением в решении моего вопроса О Взыскание средств, приобретенных необоснованно в результате ошибочного перевода через IBOX. Средства возвращены в рамках досудебного урегулирования с возвратом судебного сбора. Отдельное спасибо специалисту ADVA Марьяне, за пошаговый контроль, подготовку и консультации на всех этапах письменного и устного обращений в банковские структуры и суд. Честный и доступный прайс, остаюсь постоянным клиентом!

ВОЛОДИМИР АНТОНОВ

У мене автомобіль на Єврономерах. Бачив ролики, де поліцейські незаконно крутять водіїв і відбирають машини. З тих пір побоювався, що потраплю в таку ж ситуацію. Тому про всяк випадок взяв тут найдешевший пакет. Щоб якщо що адвокат від мого імені пояснив колишнім даішникам, де вони не праві. Знадобилося! Моя ситуація не була вже зовсім дикою, у мене не намагалися нахабно віджати машину. Але до того йшло. Тільки сказав, що у мене є особистий адвокат — вони вщухли. А коли передав слухавку, мене відпустили. Дякую!

СВІТЛАНА ВАСИЛЬЄВА

Спасибі команді ADVA і особисто Ользі Павел за людське відношення! Мій колишній так званий чоловік кинув мене з донькою на руках і сказав, що аліментів я не отримаю. Ми живемо бідно на зарплату моєї мами, я в декреті. Ходила по адвокатах, віддала більше 3000 гривень, а толку ніякого. А тут мені все пояснили, склали заяву в суд і розповіли, як його подати. Суд ми виграли. Тепер все буде добре!

МАРІЯ КАДЕНКО

Поки я лежала в лікарні після операції, сусіди по дачі зрубали два моїх плодоносних дерева. Поліція порушувати справу відмовилася. Куди ми з чоловіком не ходили, усюди ці нахабні пики сміялися нам в обличчя. Прокуратура на скарги не відповідала. А місцеві юристи радили вгамуватися, бо бачте вони вбивства розслідують, а тут якісь дерева. Звернулися сюди. Вже виграли суд проти райвідділу, мою заяву нарешті внесли до реєстру. Але поліцейські в обличчя кажуть, що робити нічого не будуть. Склали скаргу до Києва. Після неї нас викликали до місцевого відділу внутрішньої безпеки уточнювати деталі. Не знаю, чи зможемо ми добитися покарання, але адвокати з Адвосервіс роблять все можливе. Спасибі вам!

ПИВОВАРОВА АЛЬБІНА

Відповіли більш ніж зрозуміло і доступно. Навіть два рази передзвонювали для уточнення деталей. Дякуємо. Будемо звертатися!

ЖБАНЧИК ВІКТОРІЯ БОРИСІВНА

Швидкі і чіткі відповіді на питання. Якісні, корисні рекомендації. Людське ставлення. Ольга Юріївна, дуже дякую!

КОВТУН ГАЛИНА

Я, Ковтун Галина Іванівна, хочу висловити вдячність юристам ADVA, які допомогли мені повернути мої грошові кошти в сумі близько 30 000, 00 гривень. В січні 2020 року я звернулась до ADVA, щоб допомогли мені вирішити проблему з тим, що моїми грошовими коштами заволоділи шахраї. Так, я сплатила їм 29 996, 83 гривень. Однак, компанія, послугу мені так і не надала, а сплачені мною грошові кошти не повернула. Вирішенням моєї проблеми займалась юрист ADVA Калинич Мар’яна. В ході консультації мені було рекомендовано звернутись до суду з позовом про стягнення з компанії грошових коштів. Без сумнівів я вирішила довірити супроводження моєї справи юристам ADVA. В дистанційному режимі адвокати ADVA підготували мені позов, відправили до Київського районного суду м. Полтави. Оскільки я проживаю в м. Києві, проте я бажала, щоб мої інтереси в суді представляв адвокат, то юристи ADVA залучили адвоката у м. Полтаві, який представляв мої інтереси в суді. Протягом всього часу юристи ADVA дистанційно супроводжували та контролювали процес розгляду моєї справи у Київському районному суді м. Полтави. 26 травня 2020 року Київським районним судом м. Полтави було прийнято рішення на мою користь. Юристи ADVA супроводжували також процес виконання судового рішення у Київському відділі державної виконавчої служби у місті Полтаві. Таким чином, завдяки он-лайн супроводження юристів ADVA, мені було повернуто грошові кошти в повному обсязі.

ГЕННАДІЙ БУГУЛІЄВ

Хороший сервіс, рекомендую. Звернулися з непростим завданням – привести в порядок документи перед перевіркою. Я довго працював як фрілансер додатково до основної роботи (не пов’язаної з IT), тому про податкову не замислювався. Але коли ми з партнером відкрили своє невелике digital-агентство, орендували офіс і почали наймати співробітників, нами зацікавилися. Оскільки я людина з digital, то і довіри у мене більше до тих, хто надає послуги по інтернету. Не буду вдаватися в деталі, але тут нам допомогли зробити так, щоб податковій не було б до чого причепитися.

ШАНДУРА ОЛЬГА

Благодарю за компетентную и полную консультацию Каленич Марьяна. Вопрос был относительно снятия ареста со счетов. Очень рекомендую данного юриста, пояснила все доступно и пошагово все действия по данному вопросу. Вопрос решё успешно!!

КОЛЕСНИК МАРИНА

Звернулася до фахівців компанії ADVA з питання придбання нерухомості, передзвонили буквально через 5 хвилин з готовністю допомогти. Адвокат компетентна, ввічлива, надала розгорнуту консультацію, на що в першу чергу варто звертати увагу при купівлі квартири в новобудові, тому що в наш час багато шахраїв і як уникнути їх “пасток”. Тепер впевнена, якщо буде щось заплутано в документах, до кого можна звернутися. За таку смішну ціну, можна придбати надійних помічників з будь-яких питань соціального права. Всім рекомендую!