Галузі права

Затоплення та інша шкода, завдана житлу

Кожен, хто проживає в багатоквартирному будинку, хоча би раз у житті стикався з проблемою затоплення або іншою шкодою, завданою сусідами житлу. Ситуація для власника житла не приємна та потребує оперативної консультації юриста щодо подальших дій.

Якщо винуватець погодився добровільно відшкодувати збитки, юридична допомога потрібна для правильного оформлення досягнутих домовленостей. Але, на жаль, так буває не часто. Як правило, між сусідами виникає суперечка і домовитись про компромісне вирішення питання не виходить. А власнику пошкодженої квартири доводиться робити ремонт власним коштом.

Як домогтися, щоби винуватець відшкодував витрати на ремонт та компенсував моральну шкоду? У цьому вам допоможуть адвокати ADVA. Вони нададуть комплексну юридичну консультацію, щодо того, які дії слід вжити на кожному етапі.

Якщо ваше житло затопили, насамперед треба скласти акт, а в ньому зафіксувати:

  • факт заподіяння шкоди;
  • розмір завданої шкоди, з вказання конкретних місць пошкодження;
  • протиправність поведінки винуватця;
  • причинно-наслідковий зв’язок між протиправною поведінкою винуватця й заподіяною шкодою.

Це вкрай важливо, адже без правильно складеного акту ви не зможете захистити свої права в суді. Спеціалісти ADVA детально розкажуть і про зміст акту, і про те, хто має обов’язково бути присутнім під час його складання, а також нададуть шаблон такого документу для зручного його заповнення.

Перед зверненням до суду необхідно запросити експерта незалежної організації, аби він дав професійний висновок про розмір збитків. Після цього можна починати підготовку документів для позовної заяви.

З допомогою адвокатів ADVA ви зможете домогтися, щоб винуватець не лише відшкодував завдані вам матеріальні збитки, а й компенсував моральну шкоду, спричинену пошкодженням дорогого для вас майна, незручностями у проживанні та клопотами, пов’язаними з ремонтом.

Первинна юридична консультація (до 20 хв.)
150 грн
Юридичний аналіз ситуації та усна консультація
400 грн
Проведення переговорів в інтересах клієнта
350 грн
Юридичний аналіз ситуації та письмова консультація
300 грн
Підготовка проекту документа
700 грн
Розробка плану дій в ситуації клієнта
1000 грн
Оформити замовлення ×