Галузі права

Визначення місця проживання дитини

У багатьох випадках після розлучення перед колишнім подружжям постає питання визначення місця проживання дітей. Цей процес доволі складний як з юридичної, так і з психологічної точки зору. А насамперед необхідно враховувати інтереси дітей.

Не існує універсальної інструкції з визначення місця проживання дитини. Кожен випадок індивідуальний, а тому потребує вивчення всіх обставин у комплексі.

Залучення до участі у справі адвоката дає сторонам можливість перевести вирішення питання з емоційного в правове поле. Це, як правило, означає кращий результат, в першу чергу для дитини.

Адвокати компанії ADVA допоможуть Вам розібратись у законодавчих вимогах щодо вибору місця проживання дитини. Проконсультують щодо обставин, які має враховувати суд, приймаючи рішення в такій справі (стать, вік дитини, місце проживання обох батьків, соціально-побутові умови проживання, психологічний клімат, близькість учбових закладів тощо). Також, підготують проект позовної заяви та нададуть роз’яснення щодо формування пакету документів та направлення його до суду.

Підтримка досвідченого адвоката у такому процесі допоможе Вам обрати правильну стратегію роботи в суді, яка підвищить шанси на те, що дитина залишиться проживати з Вами.

Первинна юридична консультація (до 20 хв.)
150 грн
Юридичний аналіз ситуації та усна консультація
400 грн
Проведення переговорів в інтересах клієнта
350 грн
Юридичний аналіз ситуації та письмова консультація
300 грн
Підготовка проекту документа
700 грн
Розробка плану дій в ситуації клієнта
1000 грн
Оформити замовлення ×