Галузі права

Виділення майна зі спільно нажитого майна подружжя

Згідно до положень Сімейного кодексу України, усе майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловіку на правах спільної сумісної власності.
У випадку поділу, це майно ділиться між подружжям порівну. Однак на практиці цей процес викликає безліч запитань.

Поділ можливий як після, так і до розірвання шлюбу. В обох випадках поділити майно можна на добровільних засадах або в судовому порядку.

Перший варіант передбачає укладення договору про поділ майна подружжя. Такий договір укладається в нотаріальній формі та містить в собі погоджений сторонами порядок виділення майна кожному з подружжя. В межах надання юридичних послуг, юристи ADVA проконсультують Вас щодо порядку укладення та змісту такого документу, а також можуть підготувати проект договору та надіслати на електронну пошту клієнта чи визначеного сторонами нотаріуса.

Якщо домовленості між сторонами досягти не вдалось, необхідно подати позовну заяву про поділ майна подружжя до суду. Варто зауважити, що суд має право відступити від принципу рівності часток подружжя в спільній власності, якщо на це є відповідні причини. У цьому разі адвокат допоможе зберегти за вами більшу частину майна, якщо ви маєте на це законні підстави.

Для підготовки позовної заяви адвокати ADVA проаналізують всі наявні у клієнта документи та обставини справи та оберуть оптимальну стратегію для захисту його майна та законних інтересів, нададуть консультативну допомогу під час подання позовної заяви та під час розгляду справи в суді.

Первинна юридична консультація (до 20 хв.)
150 грн
Юридичний аналіз ситуації та усна консультація
400 грн
Проведення переговорів в інтересах клієнта
350 грн
Юридичний аналіз ситуації та письмова консультація
300 грн
Підготовка проекту документа
700 грн
Розробка плану дій в ситуації клієнта
1000 грн
Оформити замовлення ×