Галузі права

Супровід діяльності ФОП – юридичний аутсорсинг

Ви зареєструвались як суб’єкт підприємницької діяльності, але не знаєте як юридично правильно організувати свій бізнес? Чи просто не вистачає часу? ADVA допоможе Вам.

Юридичний аутсорсинг або супровід діяльності ФОП (фізичної особи-підприємця), це комплексне юридичне обслуговування з усіх правових питань, що можуть виникнути під час ведення господарської діяльності. Ця послуга допоможе уникнути неправильних рішень та знизити юридичні ризики. Фактично, це Ваш юридичний відділ онлайн, проте без сплати заробітної плати та податків за його утримання.

Як її отримати? Придбати пакет послуг ADVA і протягом усього строку його дії наші юристи будуть юридично супроводжувати ваш бізнес.

У наш час законодавство стрімко змінюється, а контролюючі органи все частіше притискають бізнес. Тому для підприємця вкрай важливо вчасно на це реагувати та приймати правильні рішення. Щоб все це негативно не вплинуло на вашу діяльність, юристи ADVA готові надати Вам своєчасні обгрунтовані юридичні поради, які допоможуть відчувати впевненість за свою справу.

Пропонуємо Вам більше перейматись розвитком продажів та маркетингом, а у вирішенні юридичних питань заручитись підтримкою адвокатів ADVA.

Первинна юридична консультація (до 20 хв.)
150 грн
Юридичний аналіз ситуації та усна консультація
400 грн
Проведення переговорів в інтересах клієнта
350 грн
Юридичний аналіз ситуації та письмова консультація
300 грн
Підготовка проекту документа
700 грн
Розробка плану дій в ситуації клієнта
1000 грн
Оформити замовлення ×