Галузі права

Спори з банками та колекторськими компаніями

Стягнення заборгованості за простроченими кредитами, на жаль, не завжди відбувається в межах законодавства та правового поля.

З метою уникнення додаткових витрат на судовий розгляд справ та отримання швидкого результату, фінансові установи залучають до стягнення заборгованостей колекторів.

Основною задачею колекторів є психологічний тиск на боржника шляхом залякування, погроз, образ, розголошення інформації про його зобов’язання третім особам (родичам, сусідам, колегам по роботі). Ціль – отримання грошей будь-якою ціною.

З 14.07.2021р. набирає законної сили Розділ ІІІ-1 Закону України «Про споживче кредитування», який детально регулює врегулювання простроченої заборгованості, в тому числі вимоги щодо взаємодії із споживачами та іншими особами при врегулюванні простроченої заборгованості (вимоги щодо етичної поведінки).

Таким чином, з’явився правовий механізм захисту від агресивних дій колекторів, їх погроз та знущань над боржниками.

Проте, наявність Закону не гарантує того, що подібні порушення повністю припиняться.

З метою застосування статей Закону «Про споживче кредитування», які захищають права позичальників, радимо звернутись до юристів ADVA.

Вони допоможуть Вам підготуватись до розмов з колекторами, складуть відповідну скаргу до регулятора (НБУ) та в цілому нададуть підтримку у питанні взаємодії з кредиторами за простроченою заборгованістю.

Первинна юридична консультація (до 20 хв.)
150 грн
Юридичний аналіз ситуації та усна консультація
400 грн
Проведення переговорів в інтересах клієнта
350 грн
Юридичний аналіз ситуації та письмова консультація
300 грн
Підготовка проекту документа
700 грн
Розробка плану дій в ситуації клієнта
1000 грн
Оформити замовлення ×