Галузі права

Реструктуризація кредитної заборгованості

Мікрофінансове кредитування та валютні кредити, видані до кризи 2008 року, призвели до того, що з проблемою кредитної заборгованості зіткнулось дуже багато людей.

Врегулювання порядку та строку погашення кредиту, зміна розміру щомісячного платежу, погодження нових умов повернення боргу – це все можна віднести до реструктуризації заборгованості.

У випадку, якщо у Вас ще немає прострочення по кредиту, але Ви розумієте, що фінансовий стан погіршився і виконувати умови кредитного договору стало складніше або у випадку, коли у Вас виникла прострочка, Ви можете запропонувати кредитору (Банку або фінансовій компанії) здійснити реструктуризацію Вашого кредиту.

Для цього до кредитора слід звернутись із заявою, в якій викласти ті умови, які Ви хотіли б отримати від банку та які Ви в змозі дійсно виконати.
До заяви також можна прикласти копії документів, що свідчать про погіршення фінансового стану (хвороба, втрата роботи тощо).

Наголошуємо, що реструктуризація кредиту – це право, а не обов’язок фінансової установи, фактично, погодження реструктуризації це добровільна домовленість сторін договору про зміну його умов.

Щоб правильно скористатися цим правом, зверніться за експертною консультацією в ADVA. Наші юристи допоможуть написати заяву на реструктуризацію кредитної заборгованості так, щоб максимально врахувати Ваші інтереси.

Первинна юридична консультація (до 20 хв.)
150 грн
Юридичний аналіз ситуації та усна консультація
400 грн
Проведення переговорів в інтересах клієнта
350 грн
Юридичний аналіз ситуації та письмова консультація
300 грн
Підготовка проекту документа
700 грн
Розробка плану дій в ситуації клієнта
1000 грн
Оформити замовлення ×