Галузі права

Позбавлення батьківських прав

Позбавлення батьківських прав — одна з найскладніших категорій справ, як з емоційної, так і з процедурної точки зору. Це крайній захід впливу на батька чи матір, а отже він потребує дуже вагомих підстав.

Наші юристи готові проконсультувати Вас у всіх аспектах таких справ. Судова практика з цього питання формувалася протягом багатьох років, і до більшості ситуацій уже вироблено єдиний підхід.

Процедура розпочинається зі звернення до органів опіки та піклування. Отримавши висновок про можливість позбавлення особи батьківських прав, треба звернутися до суду із позовною заявою.
У такій позовній заяві слід обгрунтовано довести, що вплив батька чи матері на дитину є негативним, а тому іншого варіанту дотримання прав дитини, окрім позбавлення особи батьківських прав, немає.

Консультації та роз’яснення адвоката у справах про позбавлення батьківських справ необхідні на всіх етапах. Це суттєво підвищує шанси на всебічний та об’єктивний розгляд справи з урахуванням інтересів дитини.

Адвокати компанії ADVA допоможуть Вам вжити всіх необхідних заходів для позбавлення батьківських прав іншого з батьків, або ж, навпаки, уникнути такої долі.

Первинна юридична консультація (до 20 хв.)
150 грн
Юридичний аналіз ситуації та усна консультація
400 грн
Проведення переговорів в інтересах клієнта
350 грн
Юридичний аналіз ситуації та письмова консультація
300 грн
Підготовка проекту документа
700 грн
Розробка плану дій в ситуації клієнта
1000 грн
Оформити замовлення ×