Галузі права

Перевірка і юридичний аналіз кредитних договорів і договорів іпотеки

Укладення кредитного договору – процес, який передбачає значної уваги до деталей, перевірку значного обсягу даних та погодження всіх умов.

Позичальники не завжди належним чином вичитують документ, що мають підписати, неправильно розуміють його зміст, а це в подальшому породжує суттєве збільшення їх грошових зобов’язань та виникнення багатьох проблем.

Головна порада, у випадку, якщо Ви вирішили брати кредит – уважно читати договір та рахувати відсоткову ставку, ставити питання, якщо умови договору Вам незрозумілі.

Але найкращий варіант – доручити вказані дії юристу. Придбавши послугу аналізу кредитного договору, Ви отримаєте надійного радника, який знайде приховані пункти у такому договорі, зрозумілою мовою пояснить Вам, які зобов’язання Ви на себе берете та яку відповідальність можете понести у випадку порушення умов договору.

Таким чином, перед підписанням документу, Ви в повністю будете розуміти його суть та будете впевнені у правильності своїх дій.

Окремої уваги заслуговує укладення Іпотечного договору.

Він укладається між банком і позичальником або іншою особою, готовою поручитись за виконання позичальником умов кредитного договору, з метою забезпечення повернення позичальником боргу за отриманою позикою.

Для передачі майна (квартири, будинку, нежитлового приміщення, автомобіля) в іпотеку або заставу, це майно необхідно підготувати, поновити всі правоустановчі документи на нього, перевірити наявність заборон на вчинення реєстраційних дій, зняти з реєстрації у житлі неповнолітніх членів сім’ї (частіше за все цього вимагає банк).

Також, важливо вивчити умови іпотечного договору, зрозуміти, які права і обов’язки є в кожної зі сторін. Дані про іпотеку чи заставу вносяться до відповідних реєстрів та, в подальшому, мають свої особливості скасування. Тому, якщо у Вас є сумніви, все слід дуже ретельно перевірити.

Адвокати ADVA готові допомогти Вам у будь-якому із зазначених вище питань, проконсультувати Вас щодо процедури укладення договорів та правових наслідків таких правочинів, допоможуть здійснити підготовку об’єкта до передачі в іпотеку, а також попередити Вас про невигідні для Вас умови договорів для прийняття Вами зваженого рішення.

Первинна юридична консультація (до 20 хв.)
150 грн
Юридичний аналіз ситуації та усна консультація
400 грн
Проведення переговорів в інтересах клієнта
350 грн
Юридичний аналіз ситуації та письмова консультація
300 грн
Підготовка проекту документа
700 грн
Розробка плану дій в ситуації клієнта
1000 грн
Оформити замовлення ×