Галузі права

Отримання пенсії по інвалідності

Пенсію по інвалідності призначають у випадку, коли людина повністю або частково втратила працездатність (захворіла на тяжку або хронічну хворобу, отримала травму).

Для визначення групи інвалідності (одна з трьох), термінів та інших обставин призначається медико-соціальна експертиза відповідно до законодавства.
Ця експертиза встановлює ступінь втрати працездатності, тимчасовий чи постійний (невиліковний) характер захворювання та видає особі відповідний Висновок комісії та довідку.

В подальшому вказані документи експертизи та документи про страховий стаж та розмір заробітної плати слід надати до Пенсійного фонду разом із заявою про призначення пенсії по інвалідності.

В процесі роботи над консультацією з такого питання, адвокати ADVA нададуть правову оцінку наявним у особи документів, повідомлять яких документів не вистачає та яким чином їх можна отримати, а також допоможуть оскаржити дії/бездіяльність Пенсійного фонду, у випадку неправомірної відмови у призначенні пенсії або у випадку неправильного розрахунку суми пенсійних виплат.

Первинна юридична консультація (до 20 хв.)
150 грн
Юридичний аналіз ситуації та усна консультація
400 грн
Проведення переговорів в інтересах клієнта
350 грн
Юридичний аналіз ситуації та письмова консультація
300 грн
Підготовка проекту документа
700 грн
Розробка плану дій в ситуації клієнта
1000 грн
Оформити замовлення ×