Галузі права

Отримання допомоги після народження дитини

Допомога при народженні надається одному з батьків або опікуну, який постійно проживає разом з дитиною. Для отримання допомоги необхідно звернутись до відділу соціального захисту населення за місцем проживання одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина, або за місцем народження дитини.

Важливо: Звернутися необхідно не пізніше 12 календарних місяців після народження дитини, інакше допомогу не призначать.

Для отримання допомоги необхідно передусім пред’явити паспорт або інший документ, який підтверджує особу та Індивідуальний податковий номер (ІПН). Крім того необхідно надати:

— заяву, яка складається у довільній формі із зазначенням даних для реєстрації місця проживання дитини;
— копію свідоцтва про народження дитини;
— Копію рішення про встановлення опіки – подають лише опікуни.

Крім того для отримання допомоги необхідно в органи соціального захисту надати реквізити банківського рахунка, на який ви плануєте отримати цю допомогу.

Реєстрація місця проживання новонародженої дитини здійснюється також на підставі направлених органами соціального захисту населення даних, що зазначив законний представник, з яким постійно проживає дитина, у заяві про призначення допомоги при народженні дитини.

Для отримання більш детальної консультації про отримання вказаної допомоги або щодо оскарження дій/бездіяльності органів соціального захисту населення, звертайтесь за консультаціями до юристів ADVA. Вони в режимі он-лайн нададуть Вам правову допомогу та необхідну підтримку.

Первинна юридична консультація (до 20 хв.)
150 грн
Юридичний аналіз ситуації та усна консультація
400 грн
Проведення переговорів в інтересах клієнта
350 грн
Юридичний аналіз ситуації та письмова консультація
300 грн
Підготовка проекту документа
700 грн
Розробка плану дій в ситуації клієнта
1000 грн
Оформити замовлення ×