Галузі права

Консультування клієнта з питань участі у слідчих діях

В процесі здійснення досудового розслідування, органи дізнання та слідства мають право проводити різноманітні слідчі дії, передбачені КПК України: допити свідків, потерпілих, підозрюваних, отримувати доступ до речей та документів, обшуки та вилучення доказів, слідчі експерименти за участі сторін тощо.

Процес проведення таких дій та їх результати фактично складають доказову базу по справі, тому дуже важливим під час участі у слідчих діях є зосередженість, увага, дотримання всіх вимог закону.

Однак, коли особу залучають до проведення слідчих дій несподівано вдома або на робочому місці, вона можете легко розгубитися, почати нервуватись і, в результаті, допустити помилки.

Якщо особа непідготовлена до слідчої дії, її права легко можуть бути порушені співробітниками органу слідства.

Тому варто заручитися підтримкою та порадами досвідчених адвокатів ADVA.

Фахівці ADVA нададуть детальні роз’яснення, допоможуть Вам розібратися в своїх правах і обов’язках, проінструктують як поводитися зі слідчим і не допускати порушення Ваших прав, а також підготують до несподіванок, які можуть статись в процесі проведення слідчої дії.

Тільки отримання покрокової інструкції адвоката та всіх належних роз’яснень нададуть особі впевненості та допоможуть успішно пройти цей етап досудового розслідування.

Первинна юридична консультація (до 20 хв.)
150 грн
Юридичний аналіз ситуації та усна консультація
400 грн
Проведення переговорів в інтересах клієнта
350 грн
Юридичний аналіз ситуації та письмова консультація
300 грн
Підготовка проекту документа
700 грн
Розробка плану дій в ситуації клієнта
1000 грн
Оформити замовлення ×