Галузі права

Аналіз і внесення змін до трудового договору

Трудовий договір – це угода між працівником і роботодавцем про взаємні права, обов’язки та інші нюанси трудових відносин. Він захищає інтереси обох сторін і запобігає неприємним ситуаціям. Наприклад, працівник не повинен стати жертвою незаконного звільнення, а роботодавець буде впевнений у відповідальності співробітника.

Така форма фіксування прав та обов’язків сторін, хоч і давно передбачена Кодексом законів про працю, проте, широкої практики укладання трудового договору в письмовій формі, набрала лише зараз. Одним з різновидів трудового договору є трудовий контракт.

Перед підписанням проект такого договору слід взяти на ознайомлення. Під час підписання такого документу не слід поспішати, всі пункти слід проаналізувати на предмет законності та дотримання трудових прав працівника.

Саме в цій юридичній оцінці положень договору та визначенні всіх потенційних ризиків Вам допоможуть адвокати ADVA.

Також, за необхідності, наші фахівці запропонують правки до документу для максимального дотримання прав та законних інтересів клієнта.

Якісно проведений аналіз договору, здійснений перед його підписанням – це запорука спокою та впевненості клієнта протягом всього часу роботи.

Первинна юридична консультація (до 20 хв.)
150 грн
Юридичний аналіз ситуації та усна консультація
400 грн
Проведення переговорів в інтересах клієнта
350 грн
Юридичний аналіз ситуації та письмова консультація
300 грн
Підготовка проекту документа
700 грн
Розробка плану дій в ситуації клієнта
1000 грн
Оформити замовлення ×